מתאם ג'יביק כרטיס רשת מהיר LR-LINK LRXP8510-X3ATL GBIC

Call for Price

משדר/ מקלט GBIC
10G Multimode 850nm Module, 300M
מיועד לרשת תקשורת אופטית, ומושלם עבור אינטרנט 10G.
תומך בשני קצבי מידע של 10.3125GB/s ו- 9.953GB/s.
מרחק שידור של מקסימום 300m על 50µm MMF (2000MHz·km)
המשדר: 850nm VCSEL driver
המקלט: PIN Receiver
בעל חיבור מגשר אופטי כפול עם יכולת "החלפה חמה".
דורש מתח של 3.3V+
צריכת כוח של פחות מ 800mW.
רגישות נמוכה להפרעות אלקטרומגנטיות חיצוניות והגנה מ ESD.

Chat Icon
Logo
צאט בוט
-
נציג מקליד...
Powered by Pozite.com
סגירת נגישות
דברו איתנו
רוצה לדבר עם נציג?
This מתאם ג'יביק כרטיס רשת מהיר LR-LINK LRXP8510-X3ATL GBIC can be yours for only ₪0.00!
If you have any questions, ask us.